Hoppa till innehåll
Upplöst 29 maj 2017 Handelsbolag

Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag

Org.nr Reg. 17 april 1989 Verksamheten har upphört

Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 29 maj 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Uthyrning och försäljning av nöjesaktiviteter. Anordnande och uthyrning av utrustning till festarrangemang.

Postadress
Fackgatan 4
27536 SJÖBO
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1989 | 37 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag

Vad har Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag för organisationsnummer?
Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag har organisationsnummer 916763-9484.
Vilken företagsform har Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag?
Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 29 maj 2017.
Vilken adress har Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag?
Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag har den registrerade postadressen Fackgatan 4, 27536 SJÖBO.
Vad gör Äventyrscampen i Sövde Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Uthyrning och försäljning av nöjesaktiviteter. Anordnande och uthyrning av utrustning till festarrangemang.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.