ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag
ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag som registrerades 2009. ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag är registrerat för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Bolaget ska bedriva rådgivning inom ekonomi, juridik och administration samt bedriva viss utbildning och kursverksamhet inom nämnda områden. Bolaget ska vidare bedriva viss handel med värdepapper.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Arbetsställen
Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister
Företag i samma bransch
SNI 66190 | Annan stödverksamhet avseende finansiella tjänster utom försäkrings- och pensionsfondsverksamhet | L | Finansiell verksamhet och försäkringsverksamhet
Vanliga frågor om ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag
- Vad har ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag för organisationsnummer?
- ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag har organisationsnummer 969741-4317.
- Vilken företagsform har ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag?
- ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag som registrerades den 24 mars 2009.
- Vilken adress har ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag?
- ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag har den registrerade postadressen KARLSLUNDSVÄGEN 14, 184 33 ÅKERSBERGA. Enligt SCB har ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag ett registrerat arbetsställe.
- Har ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag F-skatt?
- Ja, ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag är godkänt för F-skatt.
- Vad gör ÅFW Ekonomi och Juridik Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bolaget ska bedriva rådgivning inom ekonomi, juridik och administration samt bedriva viss utbildning och kursverksamhet inom nämnda områden. Bolaget ska vidare bedriva viss handel med värdepapper.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.