Åsas Hud & Hälsa
Åsas Hud & Hälsa är en aktiv enskild firma inom skönhetsvård och andra skönhetsbehandlingar som registrerades 2012. Åsas Hud & Hälsa är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Åsas Hud & Hälsa.
Registrerad verksamhet
Skönhetsvård som ansiktsbehandling, spamassage, vaxning, spamanikyr,spapedikyr, kroppsinpackning, färg av fransar och bryn, makeup, produktförsäljning till hudvård,
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 96220 | Skönhetsvård och andra skönhetsbehandlingar | T | Annan serviceverksamhet
Vanliga frågor om Åsas Hud & Hälsa
- Vad har Åsas Hud & Hälsa för organisationsnummer?
- Åsas Hud & Hälsa har organisationsnummer 19781117-XXXX.
- Vilken företagsform har Åsas Hud & Hälsa?
- Åsas Hud & Hälsa är en aktiv enskild firma som registrerades den 19 september 2012.
- Vilken adress har Åsas Hud & Hälsa?
- Åsas Hud & Hälsa har den registrerade postadressen ÖSTRA HULT 2, 571 66 BODAFORS.
- Hur stor är omsättningen i Åsas Hud & Hälsa?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Åsas Hud & Hälsa i intervallet 500–999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Åsas Hud & Hälsa F-skatt?
- Ja, Åsas Hud & Hälsa är godkänd för F-skatt.
- Vad gör Åsas Hud & Hälsa?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Skönhetsvård som ansiktsbehandling, spamassage, vaxning, spamanikyr,spapedikyr, kroppsinpackning, färg av fransar och bryn, makeup, produktförsäljning till hudvård,
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.