Öhman, Karl Mikael Lennart
Öhman, Karl Mikael Lennart är en aktiv enskild firma inom skogsförvaltning som registrerades 2024. Öhman, Karl Mikael Lennart är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Öhman, Karl Mikael Lennart.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 02101 | Skogsförvaltning | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
Vanliga frågor om Öhman, Karl Mikael Lennart
- Vad har Öhman, Karl Mikael Lennart för organisationsnummer?
- Öhman, Karl Mikael Lennart har organisationsnummer 19870412-XXXX.
- Vilken företagsform har Öhman, Karl Mikael Lennart?
- Öhman, Karl Mikael Lennart är en aktiv enskild firma som registrerades den 23 augusti 2024.
- Vilken adress har Öhman, Karl Mikael Lennart?
- Öhman, Karl Mikael Lennart har den registrerade postadressen ENGELBREKTSGATAN 1 LGH 1201, 72216 VÄSTERÅS.
- Hur stor är omsättningen i Öhman, Karl Mikael Lennart?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Öhman, Karl Mikael Lennart i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Öhman, Karl Mikael Lennart F-skatt?
- Ja, Öhman, Karl Mikael Lennart är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.