Önneholm, Henry
Önneholm, Henry är en aktiv enskild firma inom skogsförvaltning som registrerades 1996. Önneholm, Henry är registrerad för moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Önneholm, Henry.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 02101 | Skogsförvaltning | A | Jordbruk, skogsbruk och fiske
Vanliga frågor om Önneholm, Henry
- Vad har Önneholm, Henry för organisationsnummer?
- Önneholm, Henry har organisationsnummer 19601224-XXXX.
- Vilken företagsform har Önneholm, Henry?
- Önneholm, Henry är en aktiv enskild firma som registrerades den 4 november 1996.
- Vilken adress har Önneholm, Henry?
- Önneholm, Henry har den registrerade postadressen ÄNGESVÄGEN 12, 952 96 LAPPTRÄSK.
- Hur stor är omsättningen i Önneholm, Henry?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Önneholm, Henry i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Önneholm, Henry F-skatt?
- Nej, Önneholm, Henry är för närvarande inte godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.