Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING

Org.nr

ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
Postadress
ÖRE 224
c/o BO SUNDQVIST
91496 HÅKNÄS
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING

Vad har ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING för organisationsnummer?
ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING har organisationsnummer 802505-5347.
Vilken företagsform har ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING?
ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING är en vilande ideell förening.
Vilken adress har ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING?
ÖRE BYGDEGÅRDSFÖRENING har den registrerade postadressen ÖRE 224, 91496 HÅKNÄS.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.