1974 Sweden Handelsbolag
1974 Sweden Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag inom övrig reklamverksamhet som registrerades 1998. 1974 Sweden Handelsbolag är registrerat för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till 1974 Sweden Handelsbolag.
Registrerad verksamhet
Förlag och mediaproducent och researrangör.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Arbetsställen
Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister
Företag i samma bransch
SNI 73119 | Övrig reklamverksamhet | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Vanliga frågor om 1974 Sweden Handelsbolag
- Vad har 1974 Sweden Handelsbolag för organisationsnummer?
- 1974 Sweden Handelsbolag har organisationsnummer 969652-2573.
- Vilken företagsform har 1974 Sweden Handelsbolag?
- 1974 Sweden Handelsbolag är ett aktivt handelsbolag som registrerades den 19 augusti 1998.
- Vilken adress har 1974 Sweden Handelsbolag?
- 1974 Sweden Handelsbolag har den registrerade postadressen BISAMGATAN 4 B, 426 71 VÄSTRA FRÖLUNDA. Enligt SCB har 1974 Sweden Handelsbolag ett registrerat arbetsställe.
- Hur stor är omsättningen i 1974 Sweden Handelsbolag?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i 1974 Sweden Handelsbolag i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har 1974 Sweden Handelsbolag F-skatt?
- Ja, 1974 Sweden Handelsbolag är godkänt för F-skatt.
- Vad gör 1974 Sweden Handelsbolag?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Förlag och mediaproducent och researrangör.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.