3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige
3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige registrerades 2001. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige.
Registrerad verksamhet
Filialens verksamhet är att tillhandahålla all slags investerings- och finansiell rådgivning i alla delar av världen och därtill relaterade tilläggstjänster av alla slag samt att bedriva rådgivande och konsultativ affärsverksamhet av alla slag.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige
- Vad har 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige för organisationsnummer?
- 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige har organisationsnummer 516403-0693.
- Vilken företagsform har 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige?
- 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige har företagsformen Annan och registrerades den 18 april 2001 och har status upplöst.
- Vilken adress har 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige?
- 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige har den registrerade postadressen Box 7847, 10399 STOCKHOLM.
- Vad gör 3i Nordic plc (U.K.), filial Sverige?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Filialens verksamhet är att tillhandahålla all slags investerings- och finansiell rådgivning i alla delar av världen och därtill relaterade tilläggstjänster av alla slag samt att bedriva rådgivande och konsultativ affärsverksamhet av alla slag.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- GLEIF — Legal Entity Identifier (LEI)
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.