Hoppa till innehåll
Upplöst 3 december 2008 Enskild firma

A.A Hartikainen Byggfirma & Service

Person-/org.nr Reg. 15 maj 1996 Overksamhet

A.A Hartikainen Byggfirma & Service är en enskild firma som upplöstes den 3 december 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till A.A Hartikainen Byggfirma & Service.

Registrerad verksamhet

Byggbranschen.

Postadress
Hasselgatan 17
19437 UPPLANDS VÄSBY
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 30 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om A.A Hartikainen Byggfirma & Service

Vad har A.A Hartikainen Byggfirma & Service för organisationsnummer?
A.A Hartikainen Byggfirma & Service har organisationsnummer 19640105-XXXX.
Vilken företagsform har A.A Hartikainen Byggfirma & Service?
A.A Hartikainen Byggfirma & Service är en enskild firma som upplöstes den 3 december 2008.
Vilken adress har A.A Hartikainen Byggfirma & Service?
A.A Hartikainen Byggfirma & Service har den registrerade postadressen Hasselgatan 17, 19437 UPPLANDS VÄSBY.
Vad gör A.A Hartikainen Byggfirma & Service?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Byggbranschen.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.