Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Ahmad, Ashfaq

Person-/org.nr Reg. 16 maj 2025
Omsättning 1-499 tkr (2025) | SCB storleksklass

Ahmad, Ashfaq är en aktiv enskild firma inom lokalvård som registrerades 2025. Ahmad, Ashfaq är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Ahmad, Ashfaq.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor O | Uthyrning, fastighetsservice, resetjänster och annan stödverksamhet
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
SPÅNGA KYRKVÄG 594
16362 SPÅNGA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2025 | 1 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 81210 | Lokalvård | O | Uthyrning, fastighetsservice, resetjänster och annan stödverksamhet

Vanliga frågor om Ahmad, Ashfaq

Vad har Ahmad, Ashfaq för organisationsnummer?
Ahmad, Ashfaq har organisationsnummer 19810315-XXXX.
Vilken företagsform har Ahmad, Ashfaq?
Ahmad, Ashfaq är en aktiv enskild firma som registrerades den 16 maj 2025.
Vilken adress har Ahmad, Ashfaq?
Ahmad, Ashfaq har den registrerade postadressen SPÅNGA KYRKVÄG 594, 16362 SPÅNGA.
Hur stor är omsättningen i Ahmad, Ashfaq?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Ahmad, Ashfaq i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Ahmad, Ashfaq F-skatt?
Ja, Ahmad, Ashfaq är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.