Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING

Org.nr

ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING är en vilande ideell förening inom verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor T | Annan serviceverksamhet
Postadress
HOLLÄNDAREGATAN 22
c/o HULTIN
70286 ÖREBRO
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 94990 | Verksamhet i diverse övriga intresseorganisationer | T | Annan serviceverksamhet

Vanliga frågor om ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING

Vad har ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING för organisationsnummer?
ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING har organisationsnummer 875001-9757.
Vilken företagsform har ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING?
ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING är en vilande ideell förening.
Vilken adress har ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING?
ALMBY IK:S TIOÅRSFÖRENING har den registrerade postadressen HOLLÄNDAREGATAN 22, 70286 ÖREBRO.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.