Andersson Strand, Kenny
Andersson Strand, Kenny är en aktiv enskild firma inom grafisk design och visuell kommunikation som registrerades 2021. Andersson Strand, Kenny är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Andersson Strand, Kenny.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 74120 | Grafisk design och visuell kommunikation | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Vanliga frågor om Andersson Strand, Kenny
- Vad har Andersson Strand, Kenny för organisationsnummer?
- Andersson Strand, Kenny har organisationsnummer 19841012-XXXX.
- Vilken företagsform har Andersson Strand, Kenny?
- Andersson Strand, Kenny är en aktiv enskild firma som registrerades den 5 mars 2021.
- Vilken adress har Andersson Strand, Kenny?
- Andersson Strand, Kenny har den registrerade postadressen SOLHEMS HAGVÄG 90 BV, 16356 SPÅNGA.
- Hur stor är omsättningen i Andersson Strand, Kenny?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Andersson Strand, Kenny i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Andersson Strand, Kenny F-skatt?
- Ja, Andersson Strand, Kenny är godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-08-10
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Om nyckeltalet
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.