Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

AQUA WELLNESS SPORTS CLUB

Org.nr

AQUA WELLNESS SPORTS CLUB är en vilande ideell förening inom sportklubbars och idrottsföreningars verksamhet. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till AQUA WELLNESS SPORTS CLUB.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor S | Kultur, idrott och fritid
Postadress
IDROTTSVÄGEN 9
43162 MÖLNDAL
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 93120 | Sportklubbars och idrottsföreningars verksamhet | S | Kultur, idrott och fritid

Vanliga frågor om AQUA WELLNESS SPORTS CLUB

Vad har AQUA WELLNESS SPORTS CLUB för organisationsnummer?
AQUA WELLNESS SPORTS CLUB har organisationsnummer 802546-8896.
Vilken företagsform har AQUA WELLNESS SPORTS CLUB?
AQUA WELLNESS SPORTS CLUB är en vilande ideell förening.
Vilken adress har AQUA WELLNESS SPORTS CLUB?
AQUA WELLNESS SPORTS CLUB har den registrerade postadressen IDROTTSVÄGEN 9, 43162 MÖLNDAL.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.