Hoppa till innehåll
Upplöst 25 februari 2008 Annan

Aquabad Event Limited UK Filial

Org.nr Reg. 17 augusti 2007 Verksamheten har upphört

Aquabad Event Limited UK Filial registrerades 2007. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Aquabad Event Limited UK Filial.

Registrerad verksamhet

Filialen ska ordna festivaler och events inom konst och musik samt därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Stenvägen 17
14750 TUMBA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2007 | 18 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Aquabad Event Limited UK Filial

Vad har Aquabad Event Limited UK Filial för organisationsnummer?
Aquabad Event Limited UK Filial har organisationsnummer 516404-3977.
Vilken företagsform har Aquabad Event Limited UK Filial?
Aquabad Event Limited UK Filial har företagsformen Annan och registrerades den 17 augusti 2007 och har status upplöst.
Vilken adress har Aquabad Event Limited UK Filial?
Aquabad Event Limited UK Filial har den registrerade postadressen Stenvägen 17, 14750 TUMBA.
Vad gör Aquabad Event Limited UK Filial?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Filialen ska ordna festivaler och events inom konst och musik samt därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.