Hoppa till innehåll
Upplöst 12 september 2017 Enskild firma

ATELJÉ WIRA

Person-/org.nr Reg. 30 januari 1991 Overksamhet

ATELJÉ WIRA är en enskild firma som upplöstes den 12 september 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till ATELJÉ WIRA.

Registrerad verksamhet

INRAMNINGAR, SKYLTAR OCH SNICKERIVERKSAMHET

Postadress
Kullavägen 4
18491 ÅKERSBERGA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1991 | 35 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om ATELJÉ WIRA

Vad har ATELJÉ WIRA för organisationsnummer?
ATELJÉ WIRA har organisationsnummer 19251224-XXXX.
Vilken företagsform har ATELJÉ WIRA?
ATELJÉ WIRA är en enskild firma som upplöstes den 12 september 2017.
Vilken adress har ATELJÉ WIRA?
ATELJÉ WIRA har den registrerade postadressen Kullavägen 4, 18491 ÅKERSBERGA.
Vad gör ATELJÉ WIRA?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: INRAMNINGAR, SKYLTAR OCH SNICKERIVERKSAMHET

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.