Hoppa till innehåll
Vilande Annan

BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Org.nr

BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
Postadress
BÖRSHULT PL 8016
c/o P KJELLMAN
50591
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Vad har BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING för organisationsnummer?
BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har organisationsnummer 716447-5183.
Vilken företagsform har BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har företagsformen Annan och har status vilande.
Vilken adress har BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
BÖRSHULTS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har den registrerade postadressen BÖRSHULT PL 8016, 50591.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.