Banphang Spa Thai massage
Banphang Spa Thai massage är en enskild firma som upplöstes den 4 juli 2019. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Banphang Spa Thai massage.
Registrerad verksamhet
Massage och kroppsvård.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Banphang Spa Thai massage
- Vad har Banphang Spa Thai massage för organisationsnummer?
- Banphang Spa Thai massage har organisationsnummer 19751001-XXXX.
- Vilken företagsform har Banphang Spa Thai massage?
- Banphang Spa Thai massage är en enskild firma som upplöstes den 4 juli 2019.
- Vilken adress har Banphang Spa Thai massage?
- Banphang Spa Thai massage har den registrerade postadressen Box 3036, 12203 ENSKEDE.
- Vad gör Banphang Spa Thai massage?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Massage och kroppsvård.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.