Hoppa till innehåll
Aktivt Annan

BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Org.nr
Omsättning < 1 tkr | SCB storleksklass

BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING. BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING är registrerad för F-skatt. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✓ F-skatt ✕ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
VÄSTERGÅRDEN PL 5155
c/o UVESTEN
54500
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

1 st
VÄSTERGÅRDEN PL 5155 Huvudkontor
VÄSTERGÅRDEN PL 5155
545 00 Töreboda
Töreboda, Västra Götaland

Företag i samma bransch

SNI 68209 | Övrig förvaltning av egna eller arrenderade fastigheter | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING

Vad har BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING för organisationsnummer?
BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har organisationsnummer 716449-2576.
Vilken företagsform har BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har företagsformen Annan och har status aktivt.
Vilken adress har BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING?
BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING har den registrerade postadressen VÄSTERGÅRDEN PL 5155, 54500. Enligt SCB har BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING ett registrerat arbetsställe.
Har BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING F-skatt?
Ja, BANVÄGENS SAMFÄLLIGHETSFÖRENING är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.