BIBER MEDICAL CONSULTING
BIBER MEDICAL CONSULTING är en enskild firma som upplöstes den 23 oktober 2019. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till BIBER MEDICAL CONSULTING.
Registrerad verksamhet
KONSULTVERKSAMHET, UTVECKLING OCH UNDERVISNING INOM MEDICIN - TYNGDPUNKTEN LIGGER INOM OMRÅDEN SOM BERÖR FYSIOLOGI, ANESTESI OCH INTENSIVVÅRD
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om BIBER MEDICAL CONSULTING
- Vad har BIBER MEDICAL CONSULTING för organisationsnummer?
- BIBER MEDICAL CONSULTING har organisationsnummer 19440511-XXXX.
- Vilken företagsform har BIBER MEDICAL CONSULTING?
- BIBER MEDICAL CONSULTING är en enskild firma som upplöstes den 23 oktober 2019.
- Vilken adress har BIBER MEDICAL CONSULTING?
- BIBER MEDICAL CONSULTING har den registrerade postadressen PONTUS WIKNERSGATAN 12, 41257 GÖTEBORG.
- Vad gör BIBER MEDICAL CONSULTING?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: KONSULTVERKSAMHET, UTVECKLING OCH UNDERVISNING INOM MEDICIN - TYNGDPUNKTEN LIGGER INOM OMRÅDEN SOM BERÖR FYSIOLOGI, ANESTESI OCH INTENSIVVÅRD
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.