BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG
BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG är ett handelsbolag som upplöstes den 8 maj 2015. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG.
Registrerad verksamhet
BILJARDSPEL OCH SERVERINGSRÖRELSE.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG
- Vad har BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG för organisationsnummer?
- BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG har organisationsnummer 916762-7588.
- Vilken företagsform har BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG?
- BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG är ett handelsbolag som upplöstes den 8 maj 2015.
- Vilken adress har BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG?
- BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG har den registrerade postadressen Södertäljegatan 31, 25251 HELSINGBORG.
- Vad gör BILJARDEN SÖDER HANDELSBOLAG?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: BILJARDSPEL OCH SERVERINGSRÖRELSE.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.