Hoppa till innehåll
Aktivt Bostadsrättsförening

Bostadsrättsföreningen Flatens Strand

Org.nr Reg. 16 december 1991

Bostadsrättsföreningen Flatens Strand är en aktiv bostadsrättsförening inom förvaltning i bostadsrättsföreningar som registrerades 1991. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Bostadsrättsföreningen Flatens Strand.

Registrerad verksamhet

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende utan tidsbegränsning.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
Postadress
Westerdahlsvägen 41
14461 RÖNNINGE
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1991 | 34 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 68204 | Förvaltning i bostadsrättsföreningar | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Flatens Strand

Vad har Bostadsrättsföreningen Flatens Strand för organisationsnummer?
Bostadsrättsföreningen Flatens Strand har organisationsnummer 716421-7585.
Vilken företagsform har Bostadsrättsföreningen Flatens Strand?
Bostadsrättsföreningen Flatens Strand är en aktiv bostadsrättsförening som registrerades den 16 december 1991.
Vilken adress har Bostadsrättsföreningen Flatens Strand?
Bostadsrättsföreningen Flatens Strand har den registrerade postadressen Westerdahlsvägen 41, 14461 RÖNNINGE.
Vad gör Bostadsrättsföreningen Flatens Strand?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende utan tidsbegränsning.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.