Hoppa till innehåll
Upplöst 18 september 2017 Bostadsrättsförening

Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3

Org.nr Reg. 7 augusti 2014 Likvidation avslutad

Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3 är en bostadsrättsförening som upplöstes den 18 september 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3.

Registrerad verksamhet

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att föreningens hus upplåta lokaler med bostadsrätt utan tidsbegränsning. Upplåtelse får även omfatta mark som ligger i anslutning till föreningens hus, om marken skall användas som komplement till lokal. Bostadsrätt är den rätt i föreningen som en medlem har på grund av upplåtelsen. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Postadress
Sturegatan 32
c/o c/o TryggHem
11436 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2014 | 11 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3

Vad har Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3 för organisationsnummer?
Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3 har organisationsnummer 769628-5084.
Vilken företagsform har Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3?
Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3 är en bostadsrättsförening som upplöstes den 18 september 2017.
Vilken adress har Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3?
Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3 har den registrerade postadressen Sturegatan 32, 11436 STOCKHOLM.
Vad gör Bostadsrättsföreningen Industrihuset Ormbunken 3?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att föreningens hus upplåta lokaler med bostadsrätt utan tidsbegränsning. Upplåtelse får även omfatta mark som ligger i anslutning till föreningens hus, om marken skall användas som komplement till lokal. Bostadsrätt är den rätt i föreningen som en medlem har på grund av upplåtelsen. Medlem som innehar bostadsrätt kallas bostadsrättshavare.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.