Hoppa till innehåll
Aktivt Bostadsrättsförening

Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken

Org.nr Reg. 2 juli 1990
Omsättning < 1 tkr (2003) | SCB storleksklass

Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken är en aktiv bostadsrättsförening inom förvaltning i bostadsrättsföreningar som registrerades 1990. Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken är registrerad för F-skatt och som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken.

Registrerad verksamhet

Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor M | Fastighetsverksamhet
✓ F-skatt ✕ Moms ✓ Arbetsgivare
Postadress
BÄCKBORNAS VÄG 19
168 60 BROMMA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1990 | 36 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Arbetsställen

Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister

1 st
BÄCKBORNAS VÄG 19 Huvudkontor
BÄCKBORNAS VÄG 19
168 60 BROMMA
Stockholm, Stockholm Karta 086870209

Företag i samma bransch

SNI 68204 | Förvaltning i bostadsrättsföreningar | M | Fastighetsverksamhet

Vanliga frågor om Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken

Vad har Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken för organisationsnummer?
Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken har organisationsnummer 716421-3360.
Vilken företagsform har Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken?
Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken är en aktiv bostadsrättsförening som registrerades den 2 juli 1990.
Vilken adress har Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken?
Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken har den registrerade postadressen BÄCKBORNAS VÄG 19, 168 60 BROMMA. Enligt SCB har Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken ett registrerat arbetsställe.
Har Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken F-skatt?
Ja, Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken är godkänd för F-skatt.
Vad gör Bostadsrättsföreningen Mittenbäcken?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningens ändamål är att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostäder för permanent boende samt lokaler åt medlemmarna för nyttjande utan tidsbegränsning.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.