Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

Brinck Juristbyrå

Person-/org.nr Reg. 10 december 2021
Omsättning 500-999 tkr (2025) | SCB storleksklass

Brinck Juristbyrå är en aktiv enskild firma inom juridiska byråers verksamhet m.m. som registrerades 2021. Brinck Juristbyrå är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Brinck Juristbyrå.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
NYBERGSGATAN 7 LGH 1202
11445 STOCKHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2021 | 4 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 69102 | Juridiska byråers verksamhet m.m. | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik

Vanliga frågor om Brinck Juristbyrå

Vad har Brinck Juristbyrå för organisationsnummer?
Brinck Juristbyrå har organisationsnummer 19480814-XXXX.
Vilken företagsform har Brinck Juristbyrå?
Brinck Juristbyrå är en aktiv enskild firma som registrerades den 10 december 2021.
Vilken adress har Brinck Juristbyrå?
Brinck Juristbyrå har den registrerade postadressen NYBERGSGATAN 7 LGH 1202, 11445 STOCKHOLM.
Hur stor är omsättningen i Brinck Juristbyrå?
Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Brinck Juristbyrå i intervallet 500–999 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
Har Brinck Juristbyrå F-skatt?
Ja, Brinck Juristbyrå är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.