Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

BW Work & Consulting

Person-/org.nr Reg. 2 augusti 2024
Omsättning < 1 tkr (2024) | SCB storleksklass

BW Work & Consulting är en aktiv enskild firma som registrerades 2024. BW Work & Consulting är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till BW Work & Consulting.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor G | Handel
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
HERMELINSVÄGEN 7
95336 HAPARANDA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2024 | 2 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 47123 | Detaljhandel via internet eller postorder med brett sortiment | G | Handel

Vanliga frågor om BW Work & Consulting

Vad har BW Work & Consulting för organisationsnummer?
BW Work & Consulting har organisationsnummer 19890412-XXXX.
Vilken företagsform har BW Work & Consulting?
BW Work & Consulting är en aktiv enskild firma som registrerades den 2 augusti 2024.
Vilken adress har BW Work & Consulting?
BW Work & Consulting har den registrerade postadressen HERMELINSVÄGEN 7, 95336 HAPARANDA.
Har BW Work & Consulting F-skatt?
Ja, BW Work & Consulting är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.