Hoppa till innehåll
Upplöst 23 december 2025 Enskild firma

C. Eklund Borr och Maskinkonsult

Person-/org.nr Reg. 29 oktober 1997 Overksamhet

C. Eklund Borr och Maskinkonsult är en enskild firma som upplöstes den 23 december 2025. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till C. Eklund Borr och Maskinkonsult.

Registrerad verksamhet

Konsultverksamhet inom olje, berg och vattenborrning. Problemlösning inom borrteknik och service och reparationer av bergborrmaskiner, andra hydraulmaskiner samt lantbruksmaskiner.

Postadress
Hemmingsmålavägen 160
29391 OLOFSTRÖM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1997 | 28 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om C. Eklund Borr och Maskinkonsult

Vad har C. Eklund Borr och Maskinkonsult för organisationsnummer?
C. Eklund Borr och Maskinkonsult har organisationsnummer 19511210-XXXX.
Vilken företagsform har C. Eklund Borr och Maskinkonsult?
C. Eklund Borr och Maskinkonsult är en enskild firma som upplöstes den 23 december 2025.
Vilken adress har C. Eklund Borr och Maskinkonsult?
C. Eklund Borr och Maskinkonsult har den registrerade postadressen Hemmingsmålavägen 160, 29391 OLOFSTRÖM.
Vad gör C. Eklund Borr och Maskinkonsult?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Konsultverksamhet inom olje, berg och vattenborrning. Problemlösning inom borrteknik och service och reparationer av bergborrmaskiner, andra hydraulmaskiner samt lantbruksmaskiner.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.