Calisto Rehab & Utveckling
Calisto Rehab & Utveckling är en enskild firma som upplöstes den 13 april 2021. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Calisto Rehab & Utveckling.
Registrerad verksamhet
Säljer tjänster inom kommunikation- och ledarskapsutveckling, inriktning rehab av långtidssjukskrivna och personer med utmattningssyndrom, men även i skolor och för chefer/ledare. Kurser, utbildningar, föreläsningar, workshop och skräddarsydda program efter kundens behov. Använder häst i praktiska moment, hästunderstödd coachning.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Calisto Rehab & Utveckling
- Vad har Calisto Rehab & Utveckling för organisationsnummer?
- Calisto Rehab & Utveckling har organisationsnummer 19820105-XXXX.
- Vilken företagsform har Calisto Rehab & Utveckling?
- Calisto Rehab & Utveckling är en enskild firma som upplöstes den 13 april 2021.
- Vilken adress har Calisto Rehab & Utveckling?
- Calisto Rehab & Utveckling har den registrerade postadressen Decembergatan 53, 41515 GÖTEBORG.
- Vad gör Calisto Rehab & Utveckling?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Säljer tjänster inom kommunikation- och ledarskapsutveckling, inriktning rehab av långtidssjukskrivna och personer med utmattningssyndrom, men även i skolor och för chefer/ledare. Kurser, utbildningar, föreläsningar, workshop och skräddarsydda program efter kundens behov. Använder häst i praktiska moment, hästunderstödd coachning.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.