Hoppa till innehåll
Upplöst 30 maj 2007 Handelsbolag

Citrine Entertainment Handelsbolag

Org.nr Reg. 8 april 2005 Verksamheten har upphört

Citrine Entertainment Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 maj 2007. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Citrine Entertainment Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Import och försäljning av pokerartiklar samt därmed förenlig verksamhet.

Postadress
Box 22130
50412 BORÅS
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2005 | 21 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Citrine Entertainment Handelsbolag

Vad har Citrine Entertainment Handelsbolag för organisationsnummer?
Citrine Entertainment Handelsbolag har organisationsnummer 969709-7542.
Vilken företagsform har Citrine Entertainment Handelsbolag?
Citrine Entertainment Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 maj 2007.
Vilken adress har Citrine Entertainment Handelsbolag?
Citrine Entertainment Handelsbolag har den registrerade postadressen Box 22130, 50412 BORÅS.
Vad gör Citrine Entertainment Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Import och försäljning av pokerartiklar samt därmed förenlig verksamhet.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.