Hoppa till innehåll
Upplöst 19 januari 2010 Handelsbolag

Crane International i Skövde Handelsbolag

Org.nr Reg. 14 maj 1993 Verksamheten har upphört

Crane International i Skövde Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 19 januari 2010. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Crane International i Skövde Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Handel med artiklar för hem och offentlig miljö. Konsultverksamhet inom informations- och kommunikations- området.

Postadress
Norra Bergvägen 35
54132 SKÖVDE
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1993 | 33 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Crane International i Skövde Handelsbolag

Vad har Crane International i Skövde Handelsbolag för organisationsnummer?
Crane International i Skövde Handelsbolag har organisationsnummer 916902-1517.
Vilken företagsform har Crane International i Skövde Handelsbolag?
Crane International i Skövde Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 19 januari 2010.
Vilken adress har Crane International i Skövde Handelsbolag?
Crane International i Skövde Handelsbolag har den registrerade postadressen Norra Bergvägen 35, 54132 SKÖVDE.
Vad gör Crane International i Skövde Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handel med artiklar för hem och offentlig miljö. Konsultverksamhet inom informations- och kommunikations- området.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.