Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening
Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 30 juni 2023. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening.
Registrerad verksamhet
Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att till boende med bostadsrätt i medlemmarnas fastigheter: - tillhandahålla service och aktiviteter kopplat till boendet. - tillhandahålla gemensamma utrymmer för möten, umgänge, fester, avkoppling, verksamhet, förevaring, gästers övernattning. - erbjuda utökad service i boendet. - skapa förutsättningar för gemenskap, social samvaro och stimulerande aktiviteter som de boende bestämmer från tid till annan, såsom reseklubb, kursverksamhet, tävlingar, trädgårds- ordlingar.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening
- Vad har Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening för organisationsnummer?
- Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening har organisationsnummer 769622-6336.
- Vilken företagsform har Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening?
- Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 30 juni 2023.
- Vilken adress har Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening?
- Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening har den registrerade postadressen Kung Göstas väg 10, 64533 STRÄNGNÄS.
- Vad gör Culmen Plus Strängnäs Ekonomisk förening?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att till boende med bostadsrätt i medlemmarnas fastigheter: - tillhandahålla service och aktiviteter kopplat till boendet. - tillhandahålla gemensamma utrymmer för möten, umgänge, fester, avkoppling, verksamhet, förevaring, gästers övernattning. - erbjuda utökad service i boendet. - skapa förutsättningar för gemenskap, social samvaro och stimulerande aktiviteter som de boende bestämmer från tid till annan, såsom reseklubb, kursverksamhet, tävlingar, trädgårds- ordlingar.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.