Hoppa till innehåll
Upplöst 8 april 2008 Kommanditbolag

EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG

Org.nr Reg. 23 april 1991 Overksamhet

EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG är ett kommanditbolag som upplöstes den 8 april 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG.

Registrerad verksamhet

RÅDGIVNING AVSEENDE FÖRETAGSEKONOMI OCH FÖRETAGS- HÄLSOVÅRD SAMT INOM LEASINGOMRÅDET, KÖP, FÖRSÄLJ- NING OCH FÖRVALTNING AV VÄRDEPAPPER SAMT DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Postadress
Fiskebovägen 12
13236 SALTSJÖ-BOO
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1991 | 35 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG

Vad har EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG för organisationsnummer?
EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG har organisationsnummer 916634-2767.
Vilken företagsform har EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG?
EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG är ett kommanditbolag som upplöstes den 8 april 2008.
Vilken adress har EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG?
EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG har den registrerade postadressen Fiskebovägen 12, 13236 SALTSJÖ-BOO.
Vad gör EKONOMIRÅDET ENGSTRÖM KOMMANDITBOLAG?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: RÅDGIVNING AVSEENDE FÖRETAGSEKONOMI OCH FÖRETAGS- HÄLSOVÅRD SAMT INOM LEASINGOMRÅDET, KÖP, FÖRSÄLJ- NING OCH FÖRVALTNING AV VÄRDEPAPPER SAMT DÄRMED FÖRENLIG VERKSAMHET

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.