Hoppa till innehåll
Upplöst 4 augusti 2021 Ekonomisk förening

Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348

Org.nr Reg. 25 januari 2021 Fusion

Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348 är en ekonomisk förening som upplöstes den 4 augusti 2021. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348.

Registrerad verksamhet

Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att på föreningens fastighet, mot ersättning, upplåta lokaler och lägenheter till nyttjande för medlemmarna och medlemmarnas personal utgörande hyresgäster.

Postadress
Östra Koppaskärrsvägen 32
c/o c/o CMH Kilen AB C/o Mats Wiking
43654 HOVÅS
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2021 | 5 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348

Vad har Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348 för organisationsnummer?
Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348 har organisationsnummer 769639-5081.
Vilken företagsform har Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348?
Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348 är en ekonomisk förening som upplöstes den 4 augusti 2021.
Vilken adress har Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348?
Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348 har den registrerade postadressen Östra Koppaskärrsvägen 32, 43654 HOVÅS.
Vad gör Ekonomisk förening Fiskebäck 1:348?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Föreningen har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att på föreningens fastighet, mot ersättning, upplåta lokaler och lägenheter till nyttjande för medlemmarna och medlemmarnas personal utgörande hyresgäster.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.