Hoppa till innehåll
Vilande Stiftelse

ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN

Org.nr

ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN är en vilande stiftelse. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor L | Finansiell verksamhet och försäkringsverksamhet
LEI 549300HC2QYT9WB0LM40
Postadress
GLIDFLYKTSGATAN 9 3TR
c/o MAGNUS MOGENSEN
12833 SKARPNÄCK
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 64994 | Förvaltning av och handel med värdepapper, för en begränsad och sluten krets av ägare | L | Finansiell verksamhet och försäkringsverksamhet

Vanliga frågor om ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN

Vad har ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN för organisationsnummer?
ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN har organisationsnummer 116401-4043.
Vilken företagsform har ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN?
ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN är en vilande stiftelse.
Vilken adress har ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN?
ENBLOM-TÄRNSTRÖMSKA HJÄLPFONDEN har den registrerade postadressen GLIDFLYKTSGATAN 9 3TR, 12833 SKARPNÄCK.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.