Hoppa till innehåll
Upplöst 28 maj 2008 Enskild firma

Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg

Person-/org.nr Reg. 2 april 1982 Overksamhet

Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg är en enskild firma som upplöstes den 28 maj 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg.

Registrerad verksamhet

Tillverkning och försäljning av träslöjd och träskulpturer

Postadress
Kyrkogatan 15
36060 VISSEFJÄRDA
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1982 | 44 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg

Vad har Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg för organisationsnummer?
Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg har organisationsnummer 19190526-XXXX.
Vilken företagsform har Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg?
Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg är en enskild firma som upplöstes den 28 maj 2008.
Vilken adress har Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg?
Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg har den registrerade postadressen Kyrkogatan 15, 36060 VISSEFJÄRDA.
Vad gör Eskils Träslöjd, Eskil Malmberg?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Tillverkning och försäljning av träslöjd och träskulpturer

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.