Hoppa till innehåll
Upplöst 2 maj 2017 Enskild firma

Evys El - Radio - Elektronik

Person-/org.nr Reg. 12 november 1986 Overksamhet

Evys El - Radio - Elektronik är en enskild firma som upplöstes den 2 maj 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Evys El - Radio - Elektronik.

Registrerad verksamhet

Försäljning av el-, radio- och elektronikartiklar.

Postadress
Niskanpää 2332
95094 ÖVERTORNEÅ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1986 | 39 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Evys El - Radio - Elektronik

Vad har Evys El - Radio - Elektronik för organisationsnummer?
Evys El - Radio - Elektronik har organisationsnummer 19230115-XXXX.
Vilken företagsform har Evys El - Radio - Elektronik?
Evys El - Radio - Elektronik är en enskild firma som upplöstes den 2 maj 2017.
Vilken adress har Evys El - Radio - Elektronik?
Evys El - Radio - Elektronik har den registrerade postadressen Niskanpää 2332, 95094 ÖVERTORNEÅ.
Vad gör Evys El - Radio - Elektronik?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av el-, radio- och elektronikartiklar.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.