Hoppa till innehåll
Upplöst 7 maj 1996 Handelsbolag

Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag

Org.nr Reg. 14 april 1972 Verksamheten har upphört

Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 7 maj 1996. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Försäljning av färgmaterial.

Postadress
Hargsvägen 14
59500 MJÖLBY
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1972 | 54 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag

Vad har Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag för organisationsnummer?
Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag har organisationsnummer 923000-2769.
Vilken företagsform har Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag?
Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 7 maj 1996.
Vilken adress har Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag?
Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag har den registrerade postadressen Hargsvägen 14, 59500 MJÖLBY.
Vad gör Färgmaterial i Mjölby Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Försäljning av färgmaterial.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.