Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR

Org.nr

FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR är en vilande ideell förening inom annan sportverksamhet. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor S | Kultur, idrott och fritid
Postadress
Hedgatan 36
93149 SKELLEFTEÅ
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 93199 | Annan sportverksamhet | S | Kultur, idrott och fritid

Vanliga frågor om FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR

Vad har FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR för organisationsnummer?
FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR har organisationsnummer 894701-6229.
Vilken företagsform har FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR?
FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR är en vilande ideell förening.
Vilken adress har FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR?
FÖRENINGEN SKELLEFTEÅ ALLMOGEBÅTAR har den registrerade postadressen Hedgatan 36, 93149 SKELLEFTEÅ.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.