FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET
FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET är en aktiv ideell förening inom intressebevakning inom yrkesorganisationer. FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET är registrerad som arbetsgivare. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Arbetsställen
Fysiska verksamhetsställen med besöksadress | Källa: SCB:s arbetsställeregister
Företag i samma bransch
SNI 94120 | Intressebevakning inom yrkesorganisationer | T | Annan serviceverksamhet
-
Örnsköldsviks Industrigrupp AktiebolagÖRNSKÖLDSVIK
-
Dalarna Business ABFALUN
-
PB Science Management ABDANDERYD
-
Stor-Stockholms Privatläkar Service, SSPL-S ABHÄGERSTEN
-
Laboloola ABLINKÖPING
-
Angeldustrecords ABÖREBRO
-
ARBETSRÄTTSLIGA FÖRENINGEN I SÖDRA SVERIGEMALMÖ
-
Arctic Pivot Consulting Ekonomisk föreningVÄSTERÅS
Vanliga frågor om FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET
- Vad har FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET för organisationsnummer?
- FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET har organisationsnummer 802007-1851.
- Vilken företagsform har FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET?
- FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET är en aktiv ideell förening.
- Har FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET F-skatt?
- Nej, FACKFÖRBUNDET ST VID STOCKHOLMS UNIVERSITET är för närvarande inte godkänd för F-skatt.
Källor
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.