Hoppa till innehåll
Upplöst 10 november 2015 Enskild firma

Familjedaghemmet Vinden

Person-/org.nr Reg. 13 februari 2001 Overksamhet

Familjedaghemmet Vinden är en enskild firma som upplöstes den 10 november 2015. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Familjedaghemmet Vinden.

Registrerad verksamhet

Bedriva privat barnomsorg för i första hand förskolebarn 1-6 år.

Postadress
Lilla Sällskapetsväg 117
12761 SKÄRHOLMEN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2001 | 25 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Familjedaghemmet Vinden

Vad har Familjedaghemmet Vinden för organisationsnummer?
Familjedaghemmet Vinden har organisationsnummer 19521210-XXXX.
Vilken företagsform har Familjedaghemmet Vinden?
Familjedaghemmet Vinden är en enskild firma som upplöstes den 10 november 2015.
Vilken adress har Familjedaghemmet Vinden?
Familjedaghemmet Vinden har den registrerade postadressen Lilla Sällskapetsväg 117, 12761 SKÄRHOLMEN.
Vad gör Familjedaghemmet Vinden?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Bedriva privat barnomsorg för i första hand förskolebarn 1-6 år.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.