Hoppa till innehåll
Upplöst 1 december 2019 Ekonomisk förening

FLK ägarförening, Ekonomisk förening

Org.nr Reg. 14 januari 2010 Likvidation avslutad

FLK ägarförening, Ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 1 december 2019. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till FLK ägarförening, Ekonomisk förening.

Postadress
Box 292
c/o c/o Svenska Standardbolag AB
79127 FALUN
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2010 | 16 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om FLK ägarförening, Ekonomisk förening

Vad har FLK ägarförening, Ekonomisk förening för organisationsnummer?
FLK ägarförening, Ekonomisk förening har organisationsnummer 769620-9795.
Vilken företagsform har FLK ägarförening, Ekonomisk förening?
FLK ägarförening, Ekonomisk förening är en ekonomisk förening som upplöstes den 1 december 2019.
Vilken adress har FLK ägarförening, Ekonomisk förening?
FLK ägarförening, Ekonomisk förening har den registrerade postadressen Box 292, 79127 FALUN.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.