FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT
FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT är en enskild firma som upplöstes den 16 augusti 2007. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT.
Registrerad verksamhet
SÄLJKONSULTATIV VERKSAMHET SAMT UTBILDNING INOM VERKSTADS- OCH BYGGNADSINDUSTRIN
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Vanliga frågor om FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT
- Vad har FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT för organisationsnummer?
- FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT har organisationsnummer 19230713-XXXX.
- Vilken företagsform har FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT?
- FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT är en enskild firma som upplöstes den 16 augusti 2007.
- Vilken adress har FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT?
- FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT har den registrerade postadressen SLÅNVÄGEN 2, 13300 SALTSJÖBADEN.
- Vad gör FOLKE BJERNERT SÄLJKONSULT?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: SÄLJKONSULTATIV VERKSAMHET SAMT UTBILDNING INOM VERKSTADS- OCH BYGGNADSINDUSTRIN
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.