Fotograf Michael Stävensjö
Fotograf Michael Stävensjö är en aktiv enskild firma inom teknisk konsultverksamhet inom industriteknik som registrerades 2002. Fotograf Michael Stävensjö är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Fotograf Michael Stävensjö.
Registrerad verksamhet
Fotografisk verksamhet. Fotografering av diverse uppdragsgivare med inriktning på reklam och industri, men även all form av fotograferingsuppdrag samt bearbetning av bilder digitalt. Arbeta med digitala publikationer på internet samt SEO på internet.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 71122 | Teknisk konsultverksamhet inom industriteknik | N | Verksamhet inom juridik, ekonomi, vetenskap och teknik
Namnhistorik
2 tidigare namn
Namnhistorik
2 tidigare namn
| Namn | Från |
|---|---|
|
Fotograf Michael Stävensjö
|
5 november 2021 |
|
Contentador
För den del av verksamheten som avser att arbeta med digitala publikationer på internet samt SEO på internet.
|
5 november 2021 |
Vanliga frågor om Fotograf Michael Stävensjö
- Vad har Fotograf Michael Stävensjö för organisationsnummer?
- Fotograf Michael Stävensjö har organisationsnummer 19740227-XXXX.
- Vilken företagsform har Fotograf Michael Stävensjö?
- Fotograf Michael Stävensjö är en aktiv enskild firma som registrerades den 11 juli 2002.
- Vilken adress har Fotograf Michael Stävensjö?
- Fotograf Michael Stävensjö har den registrerade postadressen RIKSDALERSGATAN 23 A LGH 1201, 414 81 GÖTEBORG.
- Har Fotograf Michael Stävensjö F-skatt?
- Ja, Fotograf Michael Stävensjö är godkänd för F-skatt.
- Vad gör Fotograf Michael Stävensjö?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Fotografisk verksamhet. Fotografering av diverse uppdragsgivare med inriktning på reklam och industri, men även all form av fotograferingsuppdrag samt bearbetning av bilder digitalt. Arbeta med digitala publikationer på internet samt SEO på internet.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.