Hoppa till innehåll
Upplöst 20 november 2008 Enskild firma

Frisör Karina Karlsson

Person-/org.nr Reg. 4 december 1996 Overksamhet

Frisör Karina Karlsson är en enskild firma som upplöstes den 20 november 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Frisör Karina Karlsson.

Registrerad verksamhet

Frisör.

Postadress
Kronotorpsvägen 2
23237 ARLÖV
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1996 | 29 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Frisör Karina Karlsson

Vad har Frisör Karina Karlsson för organisationsnummer?
Frisör Karina Karlsson har organisationsnummer 19681009-XXXX.
Vilken företagsform har Frisör Karina Karlsson?
Frisör Karina Karlsson är en enskild firma som upplöstes den 20 november 2008.
Vilken adress har Frisör Karina Karlsson?
Frisör Karina Karlsson har den registrerade postadressen Kronotorpsvägen 2, 23237 ARLÖV.
Vad gör Frisör Karina Karlsson?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Frisör.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.