Hoppa till innehåll
Vilande Enskild firma

Gävle Bumperball Event

Person-/org.nr Reg. 6 april 2017

Gävle Bumperball Event är en vilande enskild firma som registrerades 2017. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Gävle Bumperball Event.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor O | Uthyrning, fastighetsservice, resetjänster och annan stödverksamhet
Postadress
VINTERVÄGEN 3
81432 SKUTSKÄR
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2017 | 9 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 77210 | Uthyrning och leasing av fritids- och sportutrustning | O | Uthyrning, fastighetsservice, resetjänster och annan stödverksamhet

Vanliga frågor om Gävle Bumperball Event

Vad har Gävle Bumperball Event för organisationsnummer?
Gävle Bumperball Event har organisationsnummer 19741208-XXXX.
Vilken företagsform har Gävle Bumperball Event?
Gävle Bumperball Event är en vilande enskild firma som registrerades den 6 april 2017.
Vilken adress har Gävle Bumperball Event?
Gävle Bumperball Event har den registrerade postadressen VINTERVÄGEN 3, 81432 SKUTSKÄR.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.