Hoppa till innehåll
Aktivt Enskild firma

GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS

Person-/org.nr Reg. 16 november 2006
Omsättning < 1 tkr (2025) | SCB storleksklass

GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS är en aktiv enskild firma inom ljudinspelning och musikutgivning som registrerades 2006. GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor J | Förlagsverksamhet, Radio- och TV-sändning samt produktion och distribution av medieinnehåll
✓ F-skatt ✓ Moms ✕ Arbetsgivare
Postadress
STUREPLATÅN 27
18132 LIDINGÖ
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2006 | 19 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 59200 | Ljudinspelning och musikutgivning | J | Förlagsverksamhet, Radio- och TV-sändning samt produktion och distribution av medieinnehåll

Vanliga frågor om GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS

Vad har GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS för organisationsnummer?
GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS har organisationsnummer 19830412-XXXX.
Vilken företagsform har GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS?
GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS är en aktiv enskild firma som registrerades den 16 november 2006.
Vilken adress har GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS?
GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS har den registrerade postadressen STUREPLATÅN 27, 18132 LIDINGÖ.
Har GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS F-skatt?
Ja, GABRIELLA JANGFELDT GRAPHICS är godkänd för F-skatt.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.