Hoppa till innehåll
Upplöst 8 mars 2008 Handelsbolag

Guld Börsen Sverige Handelsbolag

Org.nr Reg. 3 september 1987 Verksamheten har upphört

Guld Börsen Sverige Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 8 mars 2008. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Guld Börsen Sverige Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Handel med ädelmetaller, smycken, dentalprodukter, värdepapper, samt fastighetsförvaltning

Postadress
Box 1615
70116 ÖREBRO
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1987 | 38 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Guld Börsen Sverige Handelsbolag

Vad har Guld Börsen Sverige Handelsbolag för organisationsnummer?
Guld Börsen Sverige Handelsbolag har organisationsnummer 916576-5752.
Vilken företagsform har Guld Börsen Sverige Handelsbolag?
Guld Börsen Sverige Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 8 mars 2008.
Vilken adress har Guld Börsen Sverige Handelsbolag?
Guld Börsen Sverige Handelsbolag har den registrerade postadressen Box 1615, 70116 ÖREBRO.
Vad gör Guld Börsen Sverige Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Handel med ädelmetaller, smycken, dentalprodukter, värdepapper, samt fastighetsförvaltning

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.