Hoppa till innehåll
Vilande Ideell förening

HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING

Org.nr

HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING är en vilande ideell förening inom sportklubbars och idrottsföreningars verksamhet. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING.

SNI-bransch | SNI 2025
Sektor S | Kultur, idrott och fritid
Postadress
PL 6075 SÅKERSGÅRDEN HÄLLE
43792 LINDOME
Öppna i Google Maps
Fristående

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Företag i samma bransch

SNI 93120 | Sportklubbars och idrottsföreningars verksamhet | S | Kultur, idrott och fritid

Vanliga frågor om HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING

Vad har HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING för organisationsnummer?
HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING har organisationsnummer 802457-3381.
Vilken företagsform har HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING?
HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING är en vilande ideell förening.
Vilken adress har HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING?
HÄLLESÅKER DAMER IDROTTSFÖRENING har den registrerade postadressen PL 6075 SÅKERSGÅRDEN HÄLLE, 43792 LINDOME.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.