Häradssätter gård
Häradssätter gård är en aktiv enskild firma inom stug- och rumsuthyrning som registrerades 2000. Häradssätter gård är registrerad för F-skatt och moms. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Häradssätter gård.
Registrerad verksamhet
Lantbruk, djuruppfödning, stuguthyrning, journalistik, projektledning.
Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo
Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.
Företag i samma bransch
SNI 55202 | Stug- och rumsuthyrning | I | Hotell- och restaurangverksamhet
Vanliga frågor om Häradssätter gård
- Vad har Häradssätter gård för organisationsnummer?
- Häradssätter gård har organisationsnummer 19680930-XXXX.
- Vilken företagsform har Häradssätter gård?
- Häradssätter gård är en aktiv enskild firma som registrerades den 20 april 2000.
- Vilken adress har Häradssätter gård?
- Häradssätter gård har den registrerade postadressen HÄRADSSÄTTER GÅRD 1, 615 94 VALDEMARSVIK.
- Hur stor är omsättningen i Häradssätter gård?
- Enligt SCB:s storleksklass ligger omsättningen i Häradssätter gård i intervallet 1–499 tkr. Detta är ett intervall, inte ett exakt belopp.
- Har Häradssätter gård F-skatt?
- Ja, Häradssätter gård är godkänd för F-skatt.
- Vad gör Häradssätter gård?
- Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Lantbruk, djuruppfödning, stuguthyrning, journalistik, projektledning.
Källor
- Bolagsverket — registeruppgifter, status, namnhistorik | uppdaterat 2026-07-11
- SCB — bransch (SNI), säte, arbetsställen, storleksklass, skattestatus | uppdaterat 2026-07-12
Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.
Informationen är allmän och beräknad ur offentliga årsredovisningar. Den utgör varken kreditupplysning eller rådgivning.