Hoppa till innehåll
Upplöst 30 juni 2006 Handelsbolag

Härnösands Tryckeri Handelsbolag

Org.nr Reg. 7 januari 1992 Verksamheten har upphört

Härnösands Tryckeri Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 juni 2006. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Härnösands Tryckeri Handelsbolag.

Registrerad verksamhet

Konsultverksamhet i trycksaker.

Postadress
By 262
87191 HÄRNÖSAND
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 1992 | 34 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Härnösands Tryckeri Handelsbolag

Vad har Härnösands Tryckeri Handelsbolag för organisationsnummer?
Härnösands Tryckeri Handelsbolag har organisationsnummer 916961-5029.
Vilken företagsform har Härnösands Tryckeri Handelsbolag?
Härnösands Tryckeri Handelsbolag är ett handelsbolag som upplöstes den 30 juni 2006.
Vilken adress har Härnösands Tryckeri Handelsbolag?
Härnösands Tryckeri Handelsbolag har den registrerade postadressen By 262, 87191 HÄRNÖSAND.
Vad gör Härnösands Tryckeri Handelsbolag?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Konsultverksamhet i trycksaker.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.