Hoppa till innehåll
Upplöst 14 mars 2016 Enskild firma

Hässleholms Nagelakuten

Person-/org.nr Reg. 29 november 2005 Overksamhet

Hässleholms Nagelakuten är en enskild firma som upplöstes den 14 mars 2016. Firmainfo har ännu inte kopplat någon årsredovisning till Hässleholms Nagelakuten.

Registrerad verksamhet

Nagelpåbyggnad, nagelvårdsprodukter.

Postadress
Andra Avenyn 5
28131 HÄSSLEHOLM
Öppna i Google Maps
Fristående Etablerat sedan 2005 | 20 år

Årsredovisning inte tillgänglig hos Firmainfo

Firmainfo har ännu inte kunnat koppla någon årsredovisning till företaget i de aktuella källorna. Det betyder inte automatiskt att företaget inte har lämnat in en årsredovisning. Sidan visar därför de registeruppgifter som finns tillgängliga utan att tolka saknade bokslutsvärden som noll.

Vanliga frågor om Hässleholms Nagelakuten

Vad har Hässleholms Nagelakuten för organisationsnummer?
Hässleholms Nagelakuten har organisationsnummer 19650805-XXXX.
Vilken företagsform har Hässleholms Nagelakuten?
Hässleholms Nagelakuten är en enskild firma som upplöstes den 14 mars 2016.
Vilken adress har Hässleholms Nagelakuten?
Hässleholms Nagelakuten har den registrerade postadressen Andra Avenyn 5, 28131 HÄSSLEHOLM.
Vad gör Hässleholms Nagelakuten?
Enligt den registrerade verksamhetsbeskrivningen: Nagelpåbyggnad, nagelvårdsprodukter.

Källor

Uppgifterna kommer från offentliga register och kan innehålla fördröjningar. Kontrollera alltid mot originalkällan vid viktiga beslut.